Кухні

Кухні

Кухня – це місце, де кожна господиня проводить багато часу за приготуванням страв для своїх рідних і улюблених людей. А щоб їжа виходила смачною, процес приготування повинен бути приємний для неї, чому значною мірою сприяє не тільки атмосфера в будинку, але і навколишній її інтер’єр.

Сучасна кухня в кожному будинку або квартирі неодмінно повинна бути зручною, функціональною і індивідуальною, до пари або сім’ї. Однією з головних завдань тут є вибір стилю, який зміг би задовольнити таку вимогу. Як варіант, можна купити на замовлення кухню недорого у нас!))) Для нього характерний мінімалізм, лаконічність, чіткість ліній, фасади переважно гладкі, без декору.

Кухні лофт – це навмисна простота, стримані кольори, чітка геометрія, природні фактури. Чіткість ліній властива і стилю хай-тек, його також відрізняє велика кількість глянцевих поверхонь, скла і металу, кухні комплектуються найсучаснішою технікою.

Стиль модерн припускає зонування простору і контраст. Тут можна використовувати все – стелі різного рівня, різні покриття для підлоги, барні стойки. Чергування гладких і шорстких фактур, саме незвичайне поєднання різних кольорів, а також гра світла – все буде як не можна до речі.
Кухні класика – відмінне рішення для невеликих квартир, заміських будинків. Округлі форми ідеально поєднуються з будь-яким видом обладнання.

Прованс стиль кухні- відмінно дивиться в интерьєрі і дає велику свободу творчості хазяйці по її декору. Більше того неповторний шарм провансу дає можливість даже самої маленької кухні перетворити в затишний куточок.
Кухні за формою: П-образні, прямі, з барною стійкою, з островом, з півостровом, кутові.

Використовувані матеріали:

При виготовленні кухонь під замовлення в Києві використовуються матеріали високої якості, плити МДФ і ДСП, натуральне дерево. Пофарбовані, облицьовані, з глянцевим і матовим покриттям, скляні і дзеркальні, гладкі, з фрезеруванням. Відповідають європейським екологічним стандартам.

Вибір матеріалів залежить від стилю кухні на замовлення і бюджету замовника. Нарешті, при замовленні кухні можна вибрати матеріали для корпусів і фасадів, фурнітуру на свій смак і бюджет. Індивідуальний проект – це можливість створити меблі з ексклюзивним дизайном…

To top