5 головних меблевих тенденцій 2019 року

5 головних меблевих тенденцій 2019 року

  1. У новому році метал знайде нові, ще більш цікаві і несподівані, сфери застосування. Золото, латунь або чорнене бронза та інші блискучі матеріали будуть використовуватися не тільки у вигляді вставок для корпусних меблів, а й як цілком самостійні ажурні елементи декору і арт-об’єкти.
  2. Яскраві кухонні гарнітури і фартухи.  Мінімалістичні монохромні кухні були в моді занадто довго, прийшов час більш сміливих рішень.
  3. Холодні сірі тони. Сірий – універсальний колір, який дає відчуття стабільності і спокою. Дизайнери як і раніше люблять використовувати його в якості бази для широкої гами, але в 2019 році на перший план вийдуть світліші і теплі ньюдові відтінки.
  4. Світла деревина. Мода на світлу деревину зростає разом з прагненням замовників створювати повітряні і просторі інтер’єри. Білий або світло-бежевий паркет з дуба або берези краще відображає світло і відмінно виглядає і в більш розслаблених інтер’єрах, і в розкішних апартаментах.
  5. Вишневе дерево. Всі пам’ятають румунську стінку «Міраж» вишневого кольору – одну з головних прикмет радянської епохи. Туга на ті часи така сильна, що деякі продовжують використовувати вишневе дерево досі, найчастіше в кухонному гарнітурі. У 2019 пора від нього відмовитися навіть при створенні інтер’єру в традиційному стилі.
To top